Mashup 21: Bára Poláková & Radek Špicar

Celý díl (78 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Předplatitelé mají celé epizody s předstihem a také přednostní nákup vstupenek na natáčení zdarma. Přijďte se stát součástí a zažít unikátní atmosféru natáčení následnou afterparty a networking a stát se součástí Mashup komunity. Živě je to ještě lepší! Lístky na GoOut!

„Růst je v pořádku, nezatěžuje planetu, špatný je růst na dluh. Když růst umožňuje například investovat, je to veskrze pozitivní a kvalitu života to zvyšuje,“ říká ekonom Radek Špicar v Mashupu se zpěvačkou Bárou Polákovou.

Společně se baví o tom, jestli jsme zpovykaní, jestli za to můžou ekonomové a média, co proti zpovykanosti dělat. Oba mají společné to, že podnikají, propagují elektromobilitu nebo mají rádi staré kazety.

Co odpověděl Bill Gates Radku Špicarovi na otázku, co byla jeho největší chyba? Jaké mají silné stránky? A kdy má Bára Poláková nejvíce nápadů? Podívejte se na jejich Mashup! Jak oba komunikují s oponenty na sociálních sítích? Proč je Radek Špicar neblokuje, ale schází se s nimi? A co děsí Báru Polákovou na Spotify?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *