Mashup 25: Adam Gebrian a Ladislav Zibura

Lidí, kteří jdou proti zdi, si v Česku nevážíme

Celý díl (91 minut) je na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Adam a Ladislav mluví o proměnách cestování i o tom, kde je nejlepší burger v Praze! Oba hosté cestují, přednáší, píšou knížky. Jeden je architekt, druhý cestovatel.

Historicky největší Mashup natočený na Střeše Radosti je o architektuře, prostoru kolem nás, cestování, budovách, nevraživosti vůči metropoli i Hradci Králové! „Za skoro všemi skvělými věcmi, co jsem kdy viděl, stojí jednotlivci a ne kolektivy. Takových lidí, kteří jdou hlavou proti zdi, si v Česku nevážíme,“ říká architekt Adam Gebrian. Proč nemá rád Hradec Králové? A proč odpovídá ne bez vysvětlení?

„To, že někdo nemá rád nějaké město je dané tím, že ho dost dobře nezná. V každém městě najdete něco, co oblíbíte,“ říká cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura. Podívejte se na jejich Mashup, který byl vyprodaný za jeden den.

A pokud si nechcete příště nechat natáčení ujít, staňte se předplatiteli na herohero.co/Michael, kde máte možnost přednostní rezervace vstupenek zdarma! Podzimní termíny jsou na webu domovského divadla NoD. Živě je to ještě lepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *