Mashup 29: Daniela Brzobohatá & Andrea Sestini Hlaváčková

Celý díl (80 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

„Politika mě přestala bavit. Nálada ve společnosti je čím dál vyhrocenější, nechci k tomu přispívat. Odešla jsem z DVTV. Chci být víc doma, zvolnit, urovnat si myšlenky a uvidím, kam mě pracovní cesta zase zavede,“ prozrazuje v Mashupu moderátorka Daniela Brzobohatá (rozená Písařovicová).

Andrea Sestini Hlaváčková popisuje, že pro její dřívější profesionální tenisovou kariéru a současnou moderátorskou je společným rysem adrenalin. Také ale prozrazuje, že zdraví známé herce a proč ji vždycky šla čtyřhra lépe než dvouhra.

Štve obě dámy bulvár? Jak se s ním vyrovnávají? Jak se liší ženský a mužský svět v tenise a v novinařině? Podívejte se na jejich Mashup!

Živě je to ještě lepší! Přijďte na natáčení a staňte se součástí show. Termíny a hosté na webu divadla NoD. Umělecké objekty zapůjčila galerie NoD, autorem soch je Ondřej Filípek. O hudební doprovod se stará muzikant Nicholas Roy Arthofer. Tento díl byl dopředu vyprodaný. Předplatitelé na herohero.co/Michael mají přednostní možnost rezervace a lístek zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *