Mashup 33: Albert Čuba & Lukáš Žďárský

Celý díl (77 minut) je na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Proč by divadlo Mír podle svého principála uspělo i v Praze? Jak je důležité znát své publikum a své cílovky? Co je na podnikání nejtěžší? Jakými slepými cestami oba prošli? A musí být podnikatel herec a herec podnikatel?

Herec, producent, majitel Divadla Mír a krotitel tygrů Albert Čuba a podnikatel Lukáš Žďárský, který má VnitroBlock, Kavárnu, co hledá jméno nebo Radlickou kulturní sportovnu jsou hosty Michaelova Mashupu natočeného v ostravském Docku.

Oba hosté se nebojí prorážet nové cesty a dělat jejich byznys trochu jinak. Oba mají zvláštní schopnost budovat z ničeho něco. Čuba je známý herec, krotitel tygrů a principál Divadla Mír. Odvážně se pustil do otevření prvního soukromého divadla v Česku. Lukáš Ždárský spoluproměnil vybydlenou fabriku v pražských Holešovicích kulturní a společenský prostor Vnitroblock, podobně vdechnul život Radlické kulturní sportovně nebo Kavárně, co hledá jméno.

Natočeno v Ostravě v klubu Dock. Podívejte se na celý Mashup a přijďte na natáčení! Živě je to ještě lepší! Lístky na GoOut.net nebo na webu divadla NoD. Předplatitelé mají vstup zdarma a přednostní nákup!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *