Mashup 36: Natália Pažická & Daniel Krejčík

Celý díl (84 minut) je na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Známá slovenská greenfluencerka, aktivistka a bývalá modelka Natália Pažická a herec a dabér Daniel Krejčík v Mashupu o udržitelnosti, konzumu, poruchách přijmu potravy, ideálu krásy, životě na zámku nebo tlaku na dokonalost.

„V herectví je člověk neustále někým posuzován a vlastně si nikdy nepřijde dostatečně dobrý. Když jsem dostal hlavní roli v Dánské dívce, měl jsem pocit, že musím být dokonalý. Nejedl jsem a zhubnul jsem asi 20 kilo za 2 měsíce. Koukal jsem na sebe do zrcadla a říkal si, jak jsem tlustý,“ popisuje herec Daniel Krejčík, který otevřeně mluví o problémech přijmu potravy. Pokud by má zkušenost někomu pomohla, má smysl o tom mluvit, říká.

O ideálu krásy mluví i Natália Pažická, která dělala modeling v řadě zemí světa – včetně Číny. „V modelingu je jedno, jak kdo vypadá. Vždy tam byla nějaká chyba a nikdo nebyl dost dobrý, aby nakonec na těch fotkách nebyl vyretušovaný nebo změněný. Na fotkách jsme se nepoznávaly. Ideál krásy neexistuje,“ říká.

Přijďte na natáčení! Živě je to ještě lepší! Natočeno v pražském NoDu. Lístky na webu divadla NoD, na GoOut a pro předplatitele na herohero.co/Michael lístek na natáčení zdarma a s předstihem! Na kytaru hraje Nicholas Roy Arthofer. Autorem soch je Ondřej Filípek.