Proč „Božský Karel“ nazval Jaroslava Kmentu zlem? Devadesátky vážně i nevážně!

Celý díl (80 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Devadesátky vážně i nevážně! Proč „Božský Karel“ nazval Jaroslava Kmentu zlem? A proč Johana Fundová opakovaně volala řediteli? Dojde také na poznávací kvíz předmětů i obrázků z devadesátých let, na politické i byznysové kauzy i na podsvětí nebo reklamu na žvýkačku Jaromíra Jágra!

Investigativní novinář magazínu Reportér, scénárista a spisovatel například knih Boss Babiš, Kmotr Mrázek nebo Rudý Zeman Jaroslav Kmenta a autorka knih jako Devadesátky, Milénium, Hezký, ale narovnej se a také autorka IG a FB profilu Pure devadesátky Johana Fundová hosty Mashupu.

„K televizní novinařině jsem neinklinoval, protože jsem hodně uzavřený do sebe. Když vznikají knihy nebo delší texty, tak jste dlouho sám a mluvíte u počítače sám se sebou. A když tohle děláte 10, 15 let, tak nedokážete to slovo používat tak dokonale,“ říká zkušený novinář. Autorka profilů Pure Devadesátky říká: „Na začátku pro mě bylo těžké odpovídat na opakující se otázky, proč v knize nejsou mafiánské kauzy. Na devadesátky se dá dívat z několika úhlů pohledu.“

Pamatujete si, jak se jmenovalo házítko, kterým se otáčely pogy?

Natočeno v pražském divadle NoD! Přijďte na natáčení a staňte se součástí show! Živě je to ještě lepší! Lístky na webu NoDu nebo GoOut.net a pro předplatitele na herohero.co/Michael zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *