Mashup 46: Veronika Khek Kubařová & Šimon Pánek

Celý díl (73 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL Předplatitelé mají kompletní epizody s předstihem a také lístek na natáčení zdarma! Termíny a hosté na webu divadla NoD.

Herečka Veronika Khek Kubařová a ředitel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek o dobru a zlu, moderních pohádkách, herectví, studentských letech, paření, láskách a charismatu během revoluce, pomoci ostatním. A oba dostali otázky, které ještě nedostali! A taky měli tajné ctitele v publiku! Podívejte se!

Šimon Pánek: „Když jsem začínal a viděl na Balkáně absurdní zlo, tak jsem si říkal, že se to přece musí zlepšit. Svět je ale dnes v daleko horším stavu než byl před třiceti lety.“

Veronika Khek Kubařová: „Když zlepšíme kvalitu vlastního života, tak se daleko lépe pomáhá lidem venku. Popovídat si se stařenkou v tramvaji je pro mě zážitek. Sice malý, ale udělá to radost mně i jí.“

Natočeno v pražském NoDu. Autorem soch je Ondřej Filípek. Na kytaru hraje Nicolas Roy Arthofer.

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru! Přijďte do NoDu zažít osobně mimořádnou komorní atmosféru divadelního baru, potkat se s hosty i moderátory a pobavit se u natáčení se skleničkou v ruce.

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.