Mashup 53: Bob Kartous & Libor Uher

Celý díl (82 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

Mashup o dezinformacích a o tom jak je vyvracet? Svérazný způsob jak mluvit s lidmi, kteří tvrdí, že země je placatá. Oba pánové také byli na Ukrajině. Co by řekli lidem, kteří tvrdí, že tam válka není? A vztah ke sportu, extrémní sportům. Kdo viděl Yettiho?

Bob Kartous a Libor Uher v Mashupu z ostravského Docku!

Bob Kartous: publicista, vysokoškolský pedagog a mluvčí Českých elfů. Pomáhá rozvíjet business hub Opero, se Sdružením Via realizuje Akademii mediální gramotnosti, spolupracuje s centrem současného umění DOX. Dříve prošel organizacemi Scio nebo EDUin.

Libor Uher: Žije v Palkovicích. Jako první český horolezec zdolal všechny čtyři nejvyšší vrcholy asijského pohoří Karakorum. jako druhý Čech v historii vystoupil na K2, druhou nejvyšší horu světa. Je mistrem republiky v extrémním závodě jednotlivců Jesenický Tvrďák. Od roku 2010 pořádá extrémní závod v Moravskoslezských Beskydech nazvaný Beskydská sedmička.

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru!

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.