Mashup 56: Igor Orozovič & Tereza Koubková (Holka z Letné)

Celý díl (87 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL – zde najdete plné verze s předstihem a lístky na natáčení zdarma!

Mashup o hranicích ohleduplnosti, rušení internetu, honění lajků, erotice i zvířatech v písních, hromadění a kramaření i zpěvu a umění! Kolik dostal nabídek na rande poté, co se ukázal nahý v klipu k písni? „Já vždycky něco řeknu a mám průšvih,“ říká herec a zpěvák Igor Orozovič. Co dělal se zápalkami u souseda v bytě? Proč má v písních tolik zvířat? A co a proč hromadí Tereza u sebe v bytě? Dojde také na anglicky zpěv Dělání, dělání a na Igora, který zahraje a zazpívá píseň z nového alba!

Natočeno v pražském NoDu. Obrazy Matouše Kašpara a objekty Ondřeje Filípka pro natáčení pořadu zapůjčila Galerie NoD. Na kytaru hraje Nicolas Roy Arthofer.

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru! Přijďte do NoDu zažít osobně mimořádnou komorní atmosféru divadelního baru, potkat se s hosty i moderátory a pobavit se u natáčení se skleničkou v ruce.

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.