Mashup 57: Simona Peková & Filip Březina

Celý díl (90 minut) je na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL

V Mashupu padne otázka, zda je Filip Březina stále svobodný. Proč je to podle něj matoucí otázka? Chodí s někým? Co Simona Peková ještě nikdy neřekla? Předvede jelena? A proč nepřišla ve dne? Mashup dvou herců. Simona Peková a Filip Březina o přelomovém posledním roce, zásadních rolích, nabídkách na rande. Dojde i na jelena v říji a Grinche! Podívejte se! Byla to zábava!

Simona Peková: „Vím, že nejsem vrcholný profesionál. Jsem herečka pudová, která jde po pocitu až na krev. S těmi silami neumím šetřit, bez toho to u mě nejde, protože jinak mě to nebaví a nezajímá. Odjakživa mám touhu sebe pověsit v šatně. Odpočinout si od sebe a být někým jiným, žít jiné pocity. A s tím ta exprese souvisí.“

Filip Březina: „Nejvýraznější moment v nemocnici pro mě bylo radiační oddělení. Měli tam takovou stěnu s policemi, kde bylo padesát masek. A to nebyly rekvizity, ale reálné masky se jmenovkami. Člověk si za tím představí konkrétní lidi a donutilo mě to se zamyslet. V tu chvíli to ale beru jako herecké prostředí a není to pro mě reálné.“

Natočeno v pražském NoDu. Obrazy Matouše Kašpara a objekty Ondřeje Filípka pro natáčení pořadu zapůjčila Galerie NoD. Na kytaru hraje Nicolas Roy Arthofer.

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru! Přijďte do NoDu zažít osobně mimořádnou komorní atmosféru divadelního baru, potkat se s hosty i moderátory a pobavit se u natáčení se skleničkou v ruce.

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.