Mashup 60: Vilém Franěk & Honza Mikulka – Genialita úspěchu Mikýře v Survivoru i budoucnost Kluků z Prahy!

Celý díl (79minut) je na HEROHERO.CO/MICHAEL, kde najdete všechny díly v plné délce a s předstihem a také lístky na natáčení zdarma!

Marketér Vilda Franěk který stojí mj. za Mikýřem, Univerzitním hokejem nebo HeyFomo, šéf digitálního týmu prezidentské kampaně Danuše Nerudové a vystudovaný lékař. A polovina týmu Kluci z Prahy a Honest Guide Honza Mikulka, šéf dvoučlenného týmu Janka Rubeše, kameraman, režisér, youtuber, držitel Křišťálové lupy hosty Michaelova Mashupu.

Mashup o úspěchu na internetu, úspěchu Mikýře v Survivoru, Mikýřovi na Primě i na Nově, spolupráci v týmu, budoucnosti Kluků z Prahy a kdy se z nich stanou Pánové z Prahy! A proč chtěl být Honza jako Richard Gere v Nevěstě na útěku? A jak Lenka Dusilová reagovala na slovo zweist? Natočeno v Divadle NoD!

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru! Přijďte zažít osobně mimořádnou komorní atmosféru divadelního baru, potkat se s hosty i moderátory a pobavit se u natáčení se skleničkou v ruce.

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.