Lístky na GoOut! Předplatitelé na Herohero.co/Michael mají lístek zdarma!

úterý 16.7.2024 19:30 Michaelův Mashup, letní open air, Husovka, Praha

Ondřej Novotný & Markus Krug

Ondřej Novotný, promotér, sportovní novinář, spoluzakladatel organizace Oktagon MMA, komentátor, moderátor televizních pořadů Survivor Česko & Slovensko nebo Robinsonův ostrov.

Markus Krug, režisér a scenárista. Podílel se na tvorbě pořadů One Man Show s Kazmou a Praha vs. prachy s Jankem Rubešem. Točil také  reklamní film pro společnost Red Bull a jejich tým Formule 1, Red Bull Racing.

Pondělí 22.7.2024 19:30 Michaelův Mashup, letní open air, Husovka, Praha

Simona Lewandovska & Czeslaw Walek 

Simona Lewandowská. Talentovaná herečka, která zazříla mj. v seriálech Dobré ráno, Brno nebo Zlatá labuť. Věnuje se také modelingu, půl roku teď studovala na Erasmu v Krakowě. 

Czeslaw Walek je právník a LGBT aktivista polského původu, ředitel spolku Jsme fér a někdejší náměstek ministra pro lidská práva a národnostní menšiny.

Úterý 23.7.2024 19:30, Michaelův Mashup, letní open air, Husovka, Praha

Olga Ryparová (Olinium) & Markéta Šetinová 

Je láska chemie? 

Olga Ryparová alias Olinium tvrdí, že i pokud jste nesnášeli chemii, dokáže to změnit. Vystudovala chemii, je chemička a lektorka, která popularizuje chemii na Youtube a sociálních sítích. Tvrdí, že kdo studoval chemii, už se k alkoholu a cigaretám nepřiblíží. A odpovídá třeba na otázky, k čemu jsou „éčka“, proč vás po ananasu štípe jazyk. 

Markéta Šetinová je psychoterapeutka a socioložka. Specializuje se na práci se singles a na proměnu partnerských vztahů. Založila Institut Moderní láska a vystudovala sociologii na univerzitě v Oxfordu. Orientuje se hlavně na seznamování, vystupuje v řadě médií. 

Středa 31.7.2024 19:30, Michaelův Mashup, letní open air, Husovka, Praha

Kateřina Šedá & Hynek Medřický

Kateřina Šedá je sociální umělkyně, která bourá mezilidské bariéry. Vytváří národní sbírku zlozvyků! prestižní Cenu Jindřicha Chalupeckého. Vyhrála Magnesii Literu, cenu Architekt roku, vystavuje více v zahraničí než doma a dostala se do tak prestižních institucí, kterými jsou třeba Tate Modern v Londýně.

Hynek Medřický je světelný expert a vynálezce žárovky Vitae. Zabývá se vlivem světla na zdraví lidí i volně žijících druhů. Badatel, ochránce přírody a vynálezce prokognitivního osvětlení.

Pro všechny předplatitele na HeroHero je vstup na Mashup zdarma!