Mashup 48: Lucie Stuchlíková & Petros Michopulos

Vlevo dole a Kecy a politika poprvé spolu

Celý díl (82 minut) na HTTPS://HEROHERO.CO/MICHAEL Předplatitelé mají kompletní epizody s předstihem a také lístek na natáčení zdarma! Termíny a hosté na webu divadla NoD.

Spoluautoři oblíbených podcastů Vlevo dole a Kecy a politika Lucie Stuchlíková a Petros Michopulos poprvé v jednom pořadu! Je s politiky zábava? Jak se proměňují kampaně? Založí spolu politickou stranu?

V Mashupu se dozvíte, jak to vypadá v zákulisí české politiky, proč Lucii Stuchlíkovou už trochu nesnášejí lidovci i co občas neuhlídá na večírcích. Petros Michopulos prozradil, jak to vypadalo během kampaně s Milošem Zemanem a proč nedokázal najít východ z autobusu Zemák i proč není svěřovací typ. Probrali jsme také proces vzniku úspěšných podcastů, proměnu politických kampaní a došlo i na kvíz politických hlášek! Podívejte se!

Natočeno v pražském NoDu. Autorem soch je Ondřej Filípek. Na kytaru hraje Nicolas Roy Arthofer.

Michaelův Mashup. 2 hosté. 1 moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Komorní prostředí a diváci v důležité roli! Mashup je prolínání zdánlivě nesourodých melodií. V tomto případě prolínání hostů, žánrů, hlediště a jeviště. Pořad postavený na unikátní kombinaci dvojic a jedinečné interakci s publikem. Namícháme vám živou show, hosty i drink na míru! Přijďte do NoDu zažít osobně mimořádnou komorní atmosféru divadelního baru, potkat se s hosty i moderátory a pobavit se u natáčení se skleničkou v ruce.

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Nic podobného jako Michaelův Mashup tady není. Vážná témata i odlehčené rubriky! Známí hosté, jak je neznáte a otázky, které ještě nikde nikdy nedostali! Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu.

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Hrál divadlo, vyhrával recitační soutěže, je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *